Big&Tall

5 Item(s)

İndirim ve Kampanya SMS Onayı

Monday, April 9, 2018 5:15:49 PM Europe/Istanbul

Değerli müşterimiz İndirim ve Kampanya SMS lerini alabilmek için onayını gerekmektedir. Alttaki linke tıklayak SMS onayı verebilirsiniz.

http://onay.li/BE43

Posted By SuperBattal

General Information About International Delivery

Tuesday, January 10, 2017 2:47:32 PM Europe/Istanbul

The shipping fee is varies based on the weight of your order and the shipping country. You can see the shipping fee in your basket or on the checkout page after you select the shipping country.We provide international delivery with a contracted shipping company within 2-7 working days.For international orders, Credit Card, Debit Card are the available payment methods.
Posted in International delivery By Super

Büyük Beden Erkek Giyimde Tek Adres

Wednesday, December 30, 2015 10:20:09 PM Europe/Istanbul

Büyük Beden Erkek Giyim Mağazaları Eskiden erkekler için büyük beden denince sadece xxl beden akla gelirdi. Günümüzde kilolu beylerin kıyafet bulması sadece bu alanda hizmet veren firmalar sayesinde çok kolaylaştı.Eskiden sadece koyu renkler bulunur ve gittiğiniz büyük beden mağazalarında denemeye bile izin verilmediğini duyduğumuz oldu. Artık lila, mor, kırmızı vb. renklerde battal beden pantolon bile kolaylıkla bulunabiliyor.Bu alanda öncü olan superbattal.com un İstanbul, Ankara, Adana, Gaziantep te sadece erkeklere hizmet veren büyük beden mağazaları sizler için oldukça güzel bir seçenek oldu.
Posted By ModeXL

Yenilenen Takım Elbise kolleksiyonu

Wednesday, December 30, 2015 10:20:09 PM Europe/Istanbul

SuperBattal sizler için en iyisini yapmaya devam ediyor. Özel Günlerin ve iş hayatının olmazsa olmazıdır Takım Elbiseler.Tüm ürünlerimizde olduğu gibi,Takım elbiselerimizi hazırlarken de hem şıklığınızı hem rahatlığınızı düşündük ve sizler için yepyeni bir koleksiyon hazırladık. Şıklığınıza şıklık katacak ürünlerimizi mağazalarımızda ve online alışveriş sitemizde bulabilirsiniz.

 

Posted By ModeXL

Büyük Beden Erkek Giyim Mağazaları

Wednesday, December 2, 2015 12:18:16 PM Europe/Istanbul

Geçmişte erkekler için büyük beden denince sadece xxl beden akla gelirdi. Günümüzde kilolu beylerin kıyafet bulması sadece bu alanda hizmet veren SuperBattal.com sayesinde çok kolaylaştı. Erkek büyük beden kıyafetlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sadece koyu renkler bulunur ve gittiğiniz büyük beden mağazalarında denemeye bile izin verilmediğini duyduğumuz olurdu. Artık lila, mor, kırmızı vb. renklerde battal beden erkek pantolon bile kolaylıkla bulunabiliyor.

Bu alanda öncü olan superbattal.com un İstanbul, Ankara, Adana, Gaziantep te sadece erkeklere hizmet veren büyük beden mağazaları sizler için oldukça güzel bir seçenek oldu.

Büyük beden erkek giyim mağazaları artık İstanbul, Ankara, Adana, Konya ve Gaziantep şehirlerinde hizmetinizde. 

Posted By ModeXL

Big&Tall

5 Item(s)